Produktnummer: DN-PWR24048
EAN: 4016032454908
Artikelnummer: F18043565
DIGITUS
DIGITUS
Tillverkare: Digitus
Produktnummer: DN-PWR24048
EAN: 4016032454908
Artikelnummer: F18043565
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.246,40 exkl. moms)
(1.246,40 exkl. moms)
Tillverkare: Digitus
Produktnummer: DN-PWR24048
Den perfekta strömförsyningsadaptern för allt ditt tekniska utrustningsbehov
Med DIGITUS strömförsyningsadapter behöver du inte oroa dig för att din tekniska utrustning ska tappa ström mitt i det mest kritiska ögonblicket. Adaptern ger en stabil och säker strömförsörjning till din utrustning som kräver upp till 240 watt och en spänning på 48V.
Strömtillförsel
Total effekt 240 W
AC-inspänning 90 - 264 V
Växelström Frekvens 47 - 63 hz
Effektivitet 88%
Design
Produktens färg Grön, Silver
Miljökrav
Temperatur vid drift -20 - 60 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -40 - 85 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 58 mm