Gigabyte MO34WQC2 skärm - 34" - 0,03ms
WQHD 3440x1440 vid 240Hz
Display
| Skärm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Upplösning | 3440 x 1440 pixlar |
| HD-typ | Wide Quad HD |
| Native bildförhållande | 21:9 |
| Skärmtyp | OLED |
| Paneltyp | OLED |
| Pekskärm | Nej |
| Ljusstyrka (max) | 1000 cd/m² |
| Ljusstyrka (normal) | 250 cd/m² |
| Svarstid (medel) | 0,03 ms |
| Anti-glare skärm | Ja |
| Skärmform | Konkav skärm |
| Bildskärmens krökning | 1800R |
| Kontrastförhållande (medel) | 1500000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens | 240 hz |
| Betraktningsvinkel (horisontell) | 178° |
| Synfältsvinkel (vertikal) | 178° |
| Antal färger | 1,07 miljarder färger |
| Bildpunktavstånd | 0,2315 x 0,2315 mm |
| HDR-stöd | Ja |
| HDR-teknik (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Färgdjup | 10 bit |
| Färgområdesstandard | DCI-P3 |
| Färgomfång | 99% |
Prestanda
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| Typ av AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Flimmerfriteknik | Ja |
Multimedia
| Antal talare | 2 |
| Uteffekt (RMS) | 6 W |
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Inbyggd kamera | Nej |
Design
| Positionering på marknaden | Spela |
| Produktens färg | Svart |
| Löstagbart stativ | Ja |
Anslutningar
| Inbyggd USB-hubb | Ja |
| Antal portar uppströms | 1 |
| Antal USB typ B-portar uppströms | 1 |
| Antal USB typ A-portar nedströms | 3 |
| Antal USB typ C-portar nedströms | 1 |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal Displayportar | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
Ergonomi
| VESA-fäste | Ja |
| Gränsssnitt för panelmontering | 100 x 100 mm |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Höjdjustering | Ja |
| Justerbar höjd (max) | 13 cm |
| Svängarm | Nej |
| Svängbara | Ja |
| Hållare | 0 - 30° |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 20° |
Strömtillförsel
| Energieffektivitetsklass (HDR) | G |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar | 32 kWh |
| Strömförbrukning i vänteläge | 0,5 W |
| Strömförbrukning i avslaget läge | 0,3 W |
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Ingående ström | 2 A |
| Energieffektivitetsskalning | A till G |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 811,7 mm |
| Djup (med stativ) | 244,3 mm |
| Höjd (med stativ) | 595,3 mm |
| Vikt (med stativ) | 9,86 kg |
| Bredd (utan stativ) | 811,7 mm |
| Djup (utan stativ) | 105,8 mm |
| Höjd (utan stativ) | 361,2 mm |
| Vikt (utan stativ) | 6,68 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 990 mm |
| Låddjup | 238 mm |
| Förpackningens höjd | 527 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 12,5 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | AC, DisplayPort, HDMI |
Övrigt
| Varumärkesspecifika teknologier | Crosshair |
| Garantiperiod | 3 År |
Logistikdata
| Antal produkter per innerförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85285210 |