Intenso Rainbow Line
USB flash-enhet - 4 GB
Prestanda
| Kapacitet | 4 GB |
| Gränssnitt | USB Type-A |
| USB-version | 2.0 |
| Läshastighet | 28 MB/s |
| Läshastighet (USB 2.0) | 28 MB/s |
| Skrivhastighet | 6,5 MB/s |
| Skrivhastighet (USB 2.0) | 6,5 MB/s |
| Kompatibla operativsystem | Microsoft Windows 8/8.1/10/11 MacOS 10.x or higher |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-kompatibel | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
Design
| Formfaktor | Keps |
| Produktens färg | Blå |
| Material, hölje | Plast |
Vikt & dimension
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 9 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Vikt | 6 g |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 40 kg |
| Förpackningens bredd | 180 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 18 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | Ja |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | Triman |
Övrigt
| Certifikat för överensstämmelse | CE, UKCA |
Logistikdata
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84717070 |