Produktnummer: LS27DG610SUXEN
EAN: 8806095810676
Artikelnummer: F25138208
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG610SU skärm &#45 27" &#45 AMD FreeSync Premium Pro &#45 0,03ms
EU Energy Class G
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27DG610SUXEN
EAN: 8806095810676
Artikelnummer: F25138208
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(5.215,20 exkl. moms)
(5.215,20 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS27DG610SUXEN
Samsung Odyssey OLED G6 S27DG610SU skärm - Upplev helt nya nivåer av spelupplevelse med denna avancerade 27-tums skärm från Samsung! Med en otrolig 0,03 ms svarstid och en imponerande QHD-upplösning på 2560x1440 vid 240 Hz, kommer du inte missa några detaljer i dina favoritspel.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Upplösning 2560 x 1440 pixlar
HD-typ Quad HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp OLED
Paneltyp OLED
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 0,03 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000000:1
Max uppdateringsfrekvens 240 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 59 cm
Bildstorlek vertikalt 33,4 cm
Diagonal skärmstorlek 67 cm
HDR-stöd Ja
DDC/CI Ja
Färgomfång 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Ja
Typ av NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
Typ av AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Flimmerfriteknik Ja
Spelfunktioner Super Arena Gaming UX, Super Ultrawide GameView
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Spela
Produktens färg Silver
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 2.1
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.4
HDCP-version 2.2
Nätverk
Wi-Fi Nej
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Monteringsbar på väggen Ja
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 12 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -30 - 30°
Bild-i-bild Ja
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 28 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 38 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 28 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 140 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Extern
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 611,7 mm
Djup (med stativ) 263,5 mm
Höjd (med stativ) 554,2 mm
Vikt (med stativ) 6,9 kg
Bredd (utan stativ) 611,7 mm
Djup (utan stativ) 49,2 mm
Höjd (utan stativ) 353,8 mm
Vikt (utan stativ) 3,8 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 684 mm
Låddjup 464 mm
Förpackningens höjd 200 mm