Samsung (32") 80,0cm S32FM801UU 16:9 M80F
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32FM801UUXEN
EAN: 8806097146452
Artikelnummer: F25312640
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS32FM801UUXEN
EAN: 8806097146452
Artikelnummer: F25312640
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(4.746,40 exkl. moms)
(4.746,40 exkl. moms)
Produktnummer: LS32FM801UUXEN
Den perfekta upplevelsen!
Display
Skärm diagonal 32"
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Nej
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 400 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 697.31 mm
Bildstorlek vertikalt 392.23 mm
Diagonal skärmstorlek 80 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Färgområdesstandard sRGB
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Spelläge Ja
Spelfunktioner Super Ultrawide GameView
Installerat operativsystem Tizen
Multimedia
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd mikrofon Nej
Inbyggd kamera Nej
Adaptive Sound Pro Ja
Design
Positionering på marknaden Smart
Produktens färg Vit
Fötter färg Vit
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
Typ av USB-port uppströms USB Type-C
Antal portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Hörlursutgång Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Likströmsingång Ja
Nätverk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.2
Nätverksansluten (Ethernet) Nej
Fjärrstyrd Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 120 mm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -2 - 15°
Skärmgränssnitt (OSD) Nej
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 31 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 72 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 31.4 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Strömförbrukning (max) 140 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 713.4 mm
Djup (med stativ) 200.1 mm
Höjd (med stativ) 616.2 mm
Vikt (med stativ) 7 kg
Bredd (utan stativ) 713.4 mm
Djup (utan stativ) 24.5 mm
Höjd (utan stativ) 423.8 mm
Vikt (utan stativ) 4 kg
Förpackning
Typ av stativ HAS-stativ
Förpackningens bredd 909 mm
Låddjup 122 mm
Förpackningens höjd 483 mm