Produktnummer: LS24D402GSUXXE
EAN: 8806097328315
Artikelnummer: F25163943
Samsung Essential S4 S24D402GSU skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24"
EU Energy Class C
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D402GSUXXE
EAN: 8806097328315
Artikelnummer: F25163943
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.596,00 exkl. moms)
(1.596,00 exkl. moms)
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS24D402GSUXXE
Med en snabb svarstid och en uppdateringshastighet på 60Hz är denna skärm idealisk för både arbete och spel. Upplev en smidig och jämn bildvisning utan skuggor eller suddighet, oavsett vad du gör på skärmen. Detta gör den till ett utmärkt val för spelentusiaster och produktiva multitaskare.
Display
Skärm diagonal 61 cm (24")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 200 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Kontrast
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Färgomfång 72%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
Typ av USB-port uppströms USB Typ B
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.2
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 10,5 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -92 - 92°
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -3 - 25°
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) C
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 12 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 12 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 45 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
Miljökrav
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,7 mm
Djup (med stativ) 219 mm
Höjd (med stativ) 497,7 mm
Vikt (med stativ) 3,5 kg
Bredd (utan stativ) 540,7 mm
Djup (utan stativ) 39,8 mm
Höjd (utan stativ) 320,4 mm
Vikt (utan stativ) 2,3 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 585 mm
Låddjup 447 mm
Förpackningens höjd 109 mm