*SAMSUNG Monitor 37' LS37D700EAUXEN
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS37D700EAUXEN
EAN: 8806095970998
Artikelnummer: F25339120
EU Energy Class F
EU Energy Label
Datablad
Tillverkare: SAMSUNG
Produktnummer: LS37D700EAUXEN
EAN: 8806095970998
Artikelnummer: F25339120
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(3.701,60 exkl. moms)
(3.701,60 exkl. moms)
Produktnummer: LS37D700EAUXEN
Samsung 37\' Monitor - Perfekt för ditt Hemmakontor!
Display
Skärm diagonal 94 cm (37")
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp VA
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 350 cd/m²
Skärmens ljusstyrka (min) 280 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 3000:1
Benämning av dynamiskt kontrastförhållande Mega Infinity DCR
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildstorlek horisontalt 80,8 cm
Bildstorlek vertikalt 45,5 cm
Diagonal skärmstorlek 92 cm
HDR-stöd Ja
HDR-teknik (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-täckning (typisk) 100%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 2.0
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Typ av serviceport USB Type-A
Nätverk
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 25°
Bild-i-bild Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) F
Energieffektivitetsklass (HDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 35 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 67 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 35 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning (max) 140 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Nätaggregatstyp Intern
Temperatur vid drift 10 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 10 - 80%
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 823,9 mm
Djup (med stativ) 250 mm
Höjd (med stativ) 565 mm
Vikt (med stativ) 8,1 kg
Bredd (utan stativ) 823,9 mm
Djup (utan stativ) 41,8 mm
Höjd (utan stativ) 486,5 mm
Vikt (utan stativ) 5,8 kg
Förpackning
Typ av stativ Enkelt stativ
Förpackningens bredd 921 mm
Låddjup 604 mm
Förpackningens höjd 181 mm