Kensington SmartFit Ergo Single Monitor Arm monteringssats
justerbar arm - för Bildskärm - svart
Mounting
| Maxvikt | 8 kg |
| Antal displayer som stöds | 1 |
| Maximal skärmstorlek | 86,4 cm (34") |
| Monteringssätt | Bord |
| Gränsssnitt för panelmontering | 75 x 75,100 x 100 mm |
Ergonomi
| Lutningsvinkel | 0 - 45° |
| Vridningsvinkel | 90° |
| Rotationsvinkel | 180° |
Design
| Material, hölje | Aluminium, Stål |
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Vikt | 2,78 kg |
Tekniska detaljer
| Produkttyp | Flat panel mount arm |
Logistikdata
| Produkter per lastpall (UK) | 72 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |