Produktnummer: TA-UC-C2PD40-CAR-01
EAN: 8716309129688
Artikelnummer: F24941584
GEMBIRD 2-port USB-billaddare USB Type-C 40W 4A svart
Tillverkare: Gembird
EAN: 8716309129688
Artikelnummer: F24941584
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(360,80 exkl. moms)
(360,80 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
Ladda snabbt och smidigt med vår GEMBIRD 2-port USB-billaddare! Med en imponerande effekt på 40W och en strömstyrka på 4A kan du ladda dina enheter i rekordfart direkt i bilen.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen Cigarr tändare
USB C-typ, antal portar 2
Snabb laddning Ja
Typ av laddare Automatisk
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 20 W
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Strömtillförsel
Spänning 12 - 24 V
Ingående ström 4 A
Vikt & dimension
Vikt 47 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 80 mm
Låddjup 45 mm
Förpackningens höjd 120 mm