Produktnummer: TA-UC-PDQC20-01-W
EAN: 8716309128667
Artikelnummer: F24790958
Gembird strömadapter
Gembird strömadapter
Tillverkare: Gembird
EAN: 8716309128667
Artikelnummer: F24790958
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(356,80 exkl. moms)
(356,80 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
Effektiv och mångsidig laddare för din elektronik!
Denna smidiga strömförsörjningsladdare i vitt utförande är den perfekta lösningen för att hålla dina elektroniska enheter fulladdade och redo för användning. Med en kraftfull 20W USB-A och USB-C-port kan du ladda allt från smartphones och surfplattor till bärbara datorer och andra elektronikprylar med enkelhet och snabbhet.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar Ja
USB C-typ, antal portar Ja
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik Power Delivery, Quick Charge 3.0
Typ av laddare inomhus
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 20 W
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överhettning, Kortslutning
Design
Produktens färg Vit
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 0.5 A
Vikt & dimension
Bredd 47 mm
Djup 85 mm
Höjd 28 mm
Vikt 84 g
Förpackning
Förpackningens bredd 90 mm
Låddjup 40 mm
Förpackningens höjd 120 mm