Produktnummer: TA-UC-PDQC65-01-BK
EAN: 8716309128650
Artikelnummer: F24790959
Gembird strömadapter
Tillverkare: Gembird
EAN: 8716309128650
Artikelnummer: F24790959
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(476,80 exkl. moms)
(476,80 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
Gör din laddning smidigare med vår Gembird strömadapter!
Denna smarta USB-adapter på 65 watt ger dig en snabb och effektiv laddning för din enhet. Med dess 24 pin USB-C-kontakt kan du enkelt ansluta din telefon, surfplatta eller bärbara dator för snabb och säker laddning.
Den kompakta designen gör den perfekt att ta med sig på resan eller använda hemma och på kontoret.
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
USB C-typ, antal portar 2
Snabb laddning Ja
Snabbladdningsteknik Power Delivery, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 3
Typ av laddare inomhus
Antal utgångar 3 utgångar
USB-strömleverans Ja
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömförsörjning upp till 360 W
Revision av USB-strömförsörjning 3.0
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överbelastning, Överhettning, Kortslutning
Design
Produktens färg Svart
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingående ström 1.5 A
Maximal styrka 65 W
Utspänning (max) 20 V
Utspänning (min) 5 V
AC-adapter, effektförlust 360 W
AC-adapter, maxbelastning 3.25 A
Port 1, uteffekt 45 W
Port 2, uteffekt 20 W
Port 3, uteffekt 45 W
Strömstyrka ut (5V) 3 A
Strömstyrka ut (9V) 3 A
Strömstyrka ut (12V) 3 A
Utgångsström (15 V) 3 A
Utgångsström (20 V) 3.25 A
Utgångsström, port 1 3.25 A
Utgångsström, port 2 3.25 A
Utström på port 3 2.25 A
Uteffekt 65 W
Typ av strömkontakt Typ C
Kompatibla nätkontaktstyper EU
Vikt & dimension
Bredd 39 mm
Djup 106 mm
Höjd 34 mm
Vikt 45 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 90 mm
Låddjup 40 mm
Förpackningens höjd 120 mm