Produktnummer: TA-UC-2AC12-01
EAN: 8716309129558
Artikelnummer: F24947062
Gembird strömadapter
Gembird strömadapter
Tillverkare: Gembird
Produktnummer: TA-UC-2AC12-01
EAN: 8716309129558
Artikelnummer: F24947062
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(353,60 exkl. moms)
(353,60 exkl. moms)
Tillverkare: Gembird
Produktnummer: TA-UC-2AC12-01
Prestanda
Laddare kompatibilitet Smartphone, Smartwatch, Surfplatta
Strömkälla av typen AC
Antal USB 2.0 anslutningar Ja
USB C-typ, antal portar Ja
Typ av laddare inomhus
Antal samtidigt anslutna enheter (max) 2
Antal utgångar 2 utgångar
Funktionsprincip Kontakt
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 12 W
Effekt skyddsfunktioner Överbelastning, Kortslutning
Design
Produktens färg Vit
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50/60 hz
Ingående ström 0.3 A
Maximal styrka 24 W
Utspänning (max) 5 V
AC-adapter, effektförlust 24 W
AC-adapter, maxbelastning 2,4 A
Port 1, uteffekt 12 W
Port 2, uteffekt 12 W
Strömstyrka ut (5V) 2,4 A
Utgångsström, port 1 2,4 A
Utgångsström, port 2 2,4 A
Uteffekt 12 W
Vikt & dimension
Vikt 129 g
Förpackning
Förpackningens bredd 80 mm
Låddjup 45 mm
Förpackningens höjd 120 mm