Produktnummer: ST-TC100GM-EU
EAN: 879961008901
Artikelnummer: F21501423
Satechi ST-TC100GM
Satechi ST-TC100GM
Tillverkare: Satechi
Produktnummer: ST-TC100GM-EU
EAN: 879961008901
Artikelnummer: F21501423
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(855,20 exkl. moms)
(855,20 exkl. moms)
Tillverkare: Satechi
Produktnummer: ST-TC100GM-EU
Satechi ST-TC100GM – Strömadapter för smidig och effektiv laddning
Beställ din Satechi ST-TC100GM idag och upplev den smidiga och effektiva laddningen!
Prestanda
Laddare kompatibilitet Universal
Strömkälla av typen AC
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar Ja
USB C-typ, antal portar 2
Sockets mängd Ja
Socket typ Typ C (Europlug)
Typ av laddare Automatisk
Antal utgångar 3 utgångar
USB-strömleverans Ja
Effekt skyddsfunktioner Överspänning, Överspänning, Överbelastning
Design
Produktens färg Grå
Strömtillförsel
Spänning 100 - 240 V
Maximal styrka 100 W
Vikt & dimension
Bredd 95.2 mm
Djup 63.5 mm
Höjd 31.7 mm