Eaton HotSwap MBP 6000i G2
förbikopplare - 6000 VA
Egenskaper
| UPS-topologi | Dubbelkonvertering (Online) |
| Uteffekt kapacitet (VA) | 6 kVA |
Anslutningar
| AC försäljningsställen | C13 coupler |
Design
| Formfaktor | Rackmonterad |
| Rackkapacitet | 3U |
| Produktens färg | Svart |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
Förpackningens innehåll
| Rackmonteringssats | Ja |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | CE, Elektromagnetisk kompatibilitet (EMC), Direktivet om lågspänning (LVD), RCM, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Certifiering | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 177 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2 kg |