PORT Connect Professional BUSINESS
mus - laddningsbar - 2.4 GHz, Bluetooth
Mus
| Antalet rullningshjul | Ja |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Ändamål | Kontor |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 3200 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Scroll-typ | Hjul |
| Antal knappar | 6 |
| Tyst klick | Ja |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen | 4 |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Frekvensband | 2.4 - 2.48 GHz |
Design
| Formfaktor | högerhand |
| Ergonomisk design | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Material | ABS synthetics |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Batterier |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
| Batteriteknik | Litium |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 110 mm |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 73 mm |
| Vikt | 108 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Förpackningens bredd | 128 mm |
| Låddjup | 50 mm |
| Förpackningens höjd | 154 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 184 g |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
Hållbarhet
| Certifikat för överensstämmelse | CE, UKCA, WEEE |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |
Övrigt
| Garantiperiod | 3 År |