Produktnummer: TBM-9001-05
EAN: 0731855790005
Artikelnummer: F25005383
Turtle Beach Sense AIMO
Turtle Beach Sense AIMO
Tillverkare: Turtle Beach
Produktnummer: TBM-9001-05
EAN: 0731855790005
Artikelnummer: F25005383
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(704,80 exkl. moms)
(704,80 exkl. moms)
Tillverkare: Turtle Beach
Produktnummer: TBM-9001-05
Prestanda
Ytfärg Monokromatiskt
Spelmusmatta Ja
Handledsstöd Nej
LED-bakgrundsbelysning Ja
Färg på bakgrundsbelysning Multifärg
USB-ström Ja
storlek XXL
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 11
Produktens färg Svart
Vikt & dimension
Bredd 900 mm
Djup 400 mm
Tjocklek 3,5 mm
Vikt 1,3 kg
Kabellängd 1,8 m
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 140 mm
Låddjup 140 mm
Förpackningens höjd 478 mm
Vikt inkl. förpackning 1,24 kg
Förpackningstyp Upphängbar förpackning
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 4016,99,6050
Ytterförpackningens bredd 508 mm
Ytterförpackningens längd 719 mm
Ytterförpackningens höjd 300 mm