Xerox ColorQube 8580
2 - magenta - fast bläck
| Emballagets bredd | 6.5 cm |
| Emballagets djup | 11 cm |
| Emballagets höjd | 4.5 cm |
| Emballagets vikt | 0.1 kg |
| Typ av förbrukningsartikel | Fast bläck |
| Utskriftsteknik | Solitt bläck |
| Färg | Magenta |
| Kvantitet | 2 |
| Avkastning | Upp till 2200 sidor ISO/IEC 24711 |
| Kompatibel med | Xerox ColorQube 8570, 8570/DNB, 8570/DTB, 8570/NB, 8570/YDN, 8570DN, 8570DT, 8570N, 8580/DN, 8580/DNM, 8580/DT, 8580/N, 8580/YDN, 8580/YDNM, 8580/YDT, 8580_ADN, 8580_ADNM, 8580_AN, 8580_ANM |