Samsung CLT-K504S Original-tonerpatron, sort
Egenskaper
| Kompatibilitet | CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW; CLP-415N, 415NW / Xpress C1810W, C1404W, C1860FW, C1454FW, C1454N, C1453FW / CLX-4195N, 4195FN, 4195FW |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 2500 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | SU158A; SU158A |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 30 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 138 mm; 138 mm |
| Djup | 380 mm; 380 mm |
| Höjd | 117 mm; 117 mm |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 1000 kg |
| Förpackningens bredd | 380 mm |
| Låddjup | 138 mm |
| Förpackningens höjd | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 950 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| Färg | Ja |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Utskriftsteknologi | laser; Laserutskrift |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |