Samsung MLT-D1052L-tonerpatron i sort med høj kapacitet
Egenskaper
| Kompatibilitet | ML-1910, 1915, 2525, 2580N, 2525W / ML-2540, 2545, 2541, 2645 / SF-650, 650P / SCX-4600, 4623F, 4623FN, 4623FW; ML-1910, 1915, 2525, 2580N, 2525W / ML-2540, 2545, 2541, 2645 / SF-650, 650P / SCX-4600, 4623F, 4623FN, 4623FW |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 2500 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| OEM-kod | SU758A; SU758A |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Hem; Hem |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 10 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 202 mm; 202 mm |
| Djup | 357 mm; 357 mm |
| Höjd | 90 mm; 90 mm |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 1160 kg |
| Förpackningens bredd | 357 mm |
| Låddjup | 202 mm |
| Förpackningens höjd | 90 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,11 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; laser |
| Färg | Nej |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |