HP 12A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (Q2612A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 12 tonerkassetter fungerar med:; HP 12 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 2000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | Q2612A; Q2612A |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Overall recycled content | 30% |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Hem; Hem |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 7,5 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 357 mm |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 134 mm |
| Vikt | 700 g |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 860 kg |
| Förpackningens bredd | 357 mm |
| Låddjup | 105 mm |
| Förpackningens höjd | 134 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 900 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1184 x 963 x 1216 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1140,5 x 944,9 x 1209 mm (44.9 x 37.2 x 47.6"); 1140,5 x 944,9 x 1209 mm (44.9 x 37.2 x 47.6") |
| Pallstorlek (EU) | 1184 x 787 x 1082 mm |
| Pallvikt (imperial) | 228,6 kg (504 lbs); 228,6 kg (504 lbs) |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Maximalt antal staplade kartonger | 32 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 29 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 232 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Produkter per lastpall | 232 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 168 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 234 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 176 kg |