HP 142A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (W1420A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 142A tonerkassett fungerar med: HP LaserJet M110, M111, M139e-M142e , M140; HP 142A tonerkassett fungerar med: HP LaserJet M110, M111, M139e-M142e , M140 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 950 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Typ av leverans | Enpack; Enpack |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| Ursprungsland | Japan |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 375 mm |
| Djup | 108 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Vikt | 510 g |
Förpackning
| Förpackningens vikt | 700 kg |
| Förpackningens bredd | 375 mm |
| Låddjup | 108 mm |
| Förpackningens höjd | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 810 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1148 x 990 x 1269 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 32 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1131 x 770 x 1149 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1148,1 x 990,6 x 1270 mm (45.2 x 39 x 50") |
| Pallvikt (imperial) | 217,3 kg (479 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 27 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 21 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 243 styck |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Produkter per lastpall | 168 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 168 styck |
| Lastpallens totalbredd | 114,8 cm; 114,8 cm |
| Lastpallens totallängd | 99 cm; 99 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 126,9 cm; 126,9 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 217,3 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 156,6 kg |