HP 147Y
Extra lång livslängd - svart - original - LaserJet - tonerkassett (W1470Y)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 147 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise Flow M636 HP LaserJet Enterprise M611, M612, M635, M636; HP 147 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise Flow M636 HP LaserJet Enterprise M611, M612, M635, M636 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 42000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 10 - 32,5 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 380 mm |
| Djup | 187 mm |
| Höjd | 366 mm |
| Vikt | 2,85 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 380 mm |
| Låddjup | 187 mm |
| Förpackningens höjd | 366 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,77 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | HP 147Y svart original LaserJet-tonerkassett med extra hög kapacitet; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1146 x 946 x 1242 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 12 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1145,5 x 944,9 x 1242,1 mm (45.1 x 37.2 x 48.9"); 1145,5 x 944,9 x 1242,1 mm (45.1 x 37.2 x 48.9") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 189,6 kg (418 lbs); 189,6 kg (418 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1134 x 746 x 881 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 15 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 12 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 45 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Produkter per lastpall | 45 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 24 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 190 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 111 kg |