HP 19A
svart - original - valsenhet
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 19 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M102, M130; HP 19 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M102, M130 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 12000 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kod | CF219A; CF219A |
| Ursprungsland | Vietnam |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 95%; 0 - 95% |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 365 mm |
| Djup | 97 mm |
| Höjd | 102 mm |
| Vikt | 200 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 365 mm |
| Låddjup | 97 mm |
| Förpackningens höjd | 102 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 420 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103109 |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; laser |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Trumenhet; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 961 x 1266 mm |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 960,1 x 1264,9 mm (43.3 x 37.8 x 49.8"); 1099,8 x 960,1 x 1264,9 mm (43.3 x 37.8 x 49.8") |
| Maximalt antal staplade kartonger | 44 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 154,4 kg (340.5 lbs); 154,4 kg (340.5 lbs) |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 763 x 1169 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 23 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 29 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 319 styck |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Produkter per lastpall | 319 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 230 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 154,8 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 117,3 kg |