HP 30A
svart - original - LaserJet - tonerkassett (CF230A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 30 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M203, M227; HP 30 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Pro M203, M227 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal svarta tonerpatroner | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 1600 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standard; Standardavkastning |
| OEM-kod | CF230A; CF230A |
| Ursprungsland | Japan, USA |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 95%; 0 - 95% |
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 358 mm |
| Djup | 108 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Vikt | 270 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 358 mm |
| Låddjup | 108 mm |
| Förpackningens höjd | 135 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 490 g |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; laser |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1100 x 940 x 1220 mm |
| Pallvikt (imperial) | 122,3 kg (269.7 lbs); 122,3 kg (269.7 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1100 x 800 x 1091 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 32 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1099,8 x 939,8 x 1219,2 mm (43.3 x 37 x 48"); 1099,8 x 939,8 x 1219,2 mm (43.3 x 37 x 48") |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 22 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 26 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 208 styck |
| Antal kartonger per lager EUR-lastpall | 22 styck; 22 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Produkter per lastpall | 208 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 154 styck |
| Lastpallens totalbredd | 110 cm; 110 cm |
| Lastpallens totallängd | 94 cm; 94 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 122 cm; 122 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 122,6 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 96,1 kg |