HP 643A
magenta - original - LaserJet - tonerkassett (Q5953A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 643 tonerkassetter fungerar med:; HP 643 tonerkassetter fungerar med: |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 10000 sidor |
| Modell | Original; Original |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning; Standardavkastning |
| OEM-kod | Q5953A; Q5953A |
| Antal per låda | Ja; Ja |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 15% |
| Ursprungsland | Kina, Japan |
| HP segment | Business; Business |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 70% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Temperatur vid drift | 10 - 27 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 148 mm |
| Höjd | 268 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 400 mm |
| Låddjup | 148 mm |
| Förpackningens höjd | 268 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,2 kg |
Övrigt
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallvikt (imperial) | 196 kg (432.2 lbs) |
| Maximalt antal staplade kartonger | 16 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Stackningsantal för lastpall | 4 styck |
| Pallstorlek (EU) | 1210 x 822 x 952 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 16 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 80 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 80 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 48 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 197 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 130 kg |