HP 828A
magenta - original - valsenhet
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 828 tonerkassetter fungerar med: HP LaserJet Enterprise Flow M880 HP LaserJet Enterprise M855, M880 HP LaserJet Flow M880 HP LaserJet M775, M880 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 30000 sidor |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 15%; 15% |
| Ursprungsland | Japan |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 27 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 70% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 603 mm |
| Djup | 168 mm |
| Höjd | 327 mm |
| Vikt | 2,85 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 603 mm |
| Låddjup | 168 mm |
| Förpackningens höjd | 327 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 3,9 kg |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103109 |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Trumenhet; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1160,8 x 960,1 x 1125,2 mm (45.7 x 37.8 x 44.3"); 1160,8 x 960,1 x 1125,2 mm (45.7 x 37.8 x 44.3") |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 12 styck |
| Pallvikt (imperial) | 137,2 kg (302.4 lbs); 137,2 kg (302.4 lbs) |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 8 styck; 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 24 styck |
| Lager per lastpall | 3 styck |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 24 styck; 24 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 114,1 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 114,1 kg |