HP MLT-D205L
Lång livslängd - svart - original - tonerkassett (SU963A)
Egenskaper
| Kompatibilitet | ML-3310D, 3310ND / ML-3710D, 3710ND, 3710DW / SCX-4833FD, 4833FR, 4835FD, 4835FR(US) / SCX-5637FR, 5737FW, 5639FR, 5739FW(US); ML-3310D, 3310ND / ML-3710D, 3710ND, 3710DW / SCX-4833FD, 4833FR, 4835FD, 4835FR(US) / SCX-5637FR, 5737FW, 5639FR, 5739FW(US) |
| Antal per förpackning | Ja |
| Svart toner, sidkapacitet | 5000 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning; Hög (XL) avkastning |
| OEM-kod | SU963A; SU963A |
| Ursprungsland | Kina |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Temperatur vid drift | 10 - 30 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 269 mm; 269 mm |
| Djup | 353 mm; 353 mm |
| Höjd | 152 mm; 152 mm |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 353 mm |
| Låddjup | 269 mm |
| Förpackningens höjd | 152 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,72 kg |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Övrigt
| Färg | Nej |
| UNSPSC-kod | 44103103 |
| Utskriftsteknologi | laser; Laserutskrift |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Tonerkassett |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |