HP
tonerinsamlingsspole
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet Enterprise M725 HP LaserJet Pro M570; HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet Enterprise M725 HP LaserJet Pro M570; HP Color LaserJet CM3530/CP3525/500-färg/M551-tillbehörssatser fungerar med: HP LaserJet Enterprise M725 HP LaserJet Pro M570 |
| Antal per förpackning | Ja; 1 styck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul; Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Antal sidor | 36000 sidor |
| Antal per låda | Ja; 1 styck |
| Omgivningstemperatur vid drift | 50 - 86 ° F; 50 - 86 ° F |
| HP segment | Enterprise; Enterprise; Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80%; 10 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 296 mm; 296 mm |
| Djup | 164 mm; 164 mm |
| Höjd | 101 mm; 101 mm |
| Vikt | 130 g; 130 g; 130 g |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 296 x 164 x 101 mm; 296 x 164 x 101 mm |
| Förpackningens bredd | 296 mm; 296 mm |
| Låddjup | 164 mm; 164 mm |
| Förpackningens höjd | 101 mm; 101 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 500 g; 500 g; 500 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103120 |
| Utskriftsteknologi | laser; laser; laser |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 1055 mm; 1200 x 1000 x 1055 mm; 1200 x 1000 x 1055 mm |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 1000 x 1055 mm; 1200 x 1000 x 1055 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 24 styck; 24 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 216 styck; 216 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall (intermodal container 20 fot) | 216 styck; 216 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 216 styck; 216 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 129 g; 129 kg; 129 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 133 kg; 133 kg |