Produktnummer: GY51H47355
Artikelnummer: F23187954
Lenovo Legion M600s
Lenovo Legion M600s
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: GY51H47355
Artikelnummer: F23187954
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(857,60 exkl. moms)
(857,60 exkl. moms)
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: GY51H47355
Lenovo Legion M600s - en högpresterande trådlös mus i mjuk sten-grå finish
M600s använder sig av Qi-laddningsteknik, vilket möjliggör för trådlös laddning utan krångel med kabeltrasslighet. Med 2,4 GHz trådlöst, USB-C och Bluetooth 5.0-kompatibilitet, behöver du aldrig oroa dig för störningar. Kraftfullt optiskt sensor ger noggrannhet och precision i varje rörelse, vilket betyder att du kan anpassa musens hastighet efter din egen preferens.
Uppgradera ditt spelande redan idag med Lenovo Legion M600s!
Mus
Antalet rullningshjul Ja
Rullande riktningar Vågrät
Ändamål Spela
Gränssnitt RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 19000 DPI
Typ av knappar Tryckbara knappar
Scroll-typ Hjul
Programmerbara musknappar Ja
Antal programmerbara knappar 6
Knapparnas hållbarhet (antal miljoner klick) 80000000
Bluetooth-version 5.0
Bildsensortyp PAW 3370
Design
Formfaktor Ambidextrous
Ergonomisk design Ja
Produktens färg Grå
Belysning Ja
Ergonomi
Kabellängd 1.8 m
Strömtillförsel
Strömkälla Batterier/Kabel
Uppladdningsbara Ja
Batterityp Inbyggt batteri
Laddningsport USB Typ-C Ja
Systemkrav
Windows-operativsystem som stöds Windows 10, Windows 11
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 121.6 mm
Djup 61.4 mm
Höjd 38.3 mm
Vikt 73 g
Förpackning
Antal per förpackning 1 styck
Kabel inkluderad USB typ A till USB typ C
Adapter ingår Ja
Snabbstartsguide Ja
Förpackningens bredd 124 mm
Låddjup 197 mm
Vikt inkl. förpackning 260 g
Förpackningens höjd 51 mm