AOC 24B35HM2 skärm - WLED - 24" - VESA Adaptive-Sync - VA - 1ms,4ms
Full HD 1920x1080 vid 120Hz
Tillverkare: AOC
Produktnummer: 24B35HM2
EAN: 4038986142182
Artikelnummer: F25287325
AOC 24B35HM2 skärm &#45 WLED &#45 24" &#45 VESA Adaptive-Sync &#45 VA &#45 1ms,4ms
Tillverkare: AOC
Produktnummer: 24B35HM2
EAN: 4038986142182
Artikelnummer: F25287325
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(980,80 exkl. moms)
(980,80 exkl. moms)
Produktnummer: 24B35HM2
Förstklassig visuell njutning med AOC 24B35HM2 23.8\'\' skärm!
Upplev smidig och felfri bilduppdatering med en imponerande 100Hz uppdateringsfrekvens, vilket gör att snabba rörelser och actionscener visas klart och tydligt utan suddighet eller fördröjning. Med en HDMI- och VGA-ingång kan du enkelt ansluta till en mängd olika enheter och njuta av dina favoritfilmer, spel och mycket mer med imponerande skärpa och klarhet.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Paneltyp VA
LED-bakgrundsbelysning Ja
Typ av bakgrundsbelysning W-LED
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 300 cd/m²
Svarstid (medel) 4 ms
Responstidens mätningstyp GTG (Gray to Gray)
Responstid (MPRT) Ja
Anti-glare skärm Ja
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 4000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 20000000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Pixeltäthet 93 ppi
Bildstorlek horisontalt 52,7 cm
Bildstorlek vertikalt 29,6 cm
Diagonal skärmstorlek 60,5 cm
Ytans hårdhet 3H
sRGB-täckning (typisk) 97,7%
NTSC-täckning (typisk) 85,2%
Adobe RGB-täckning 83,7%
BT.2020-täckning 56,7%
DCI-P3-täckning 77,8%
Prestanda
Stöd för VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfriteknik Ja
Låg blåljus-teknik Ja
Multimedia
Inbyggda högtalare Nej
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Hem
Produktens färg Svart
Ramlös design Ja
Främre infattning Svart
Löstagbart stativ Ja
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Nej
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Ljudanslutning Nej
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Produktvikt (oz) Ja
Typ av kabellåsanslutning Kensington
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 25°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 19
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energieffektivitetsklass (HDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 18 kWh
Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar 18 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 20 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,3 W
Strömförbrukning (max) 25 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 540,6 mm
Djup (med stativ) 185,9 mm
Höjd (med stativ) 415,4 mm
Vikt (med stativ) 2,47 kg
Bredd (utan stativ) 540,6 mm
Djup (utan stativ) 35,8 mm
Höjd (utan stativ) 321,2 mm
Vikt (utan stativ) 2,18 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 615 mm
Låddjup 93 mm
Förpackningens höjd 272 mm