LG 27MS500-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 27" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27MS500-B
EAN: 8806084333469
Artikelnummer: F24940094
LG 27MS500-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 27" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 27MS500-B
EAN: 8806084333469
Artikelnummer: F24940094
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(1.184,00 exkl. moms)
(1.184,00 exkl. moms)
Produktnummer: 27MS500-B
Med en snabb uppdateringshastighet på 75 Hz kan du njuta av smidig och responsiv gaming utan någon form av fördröjning. Dyk in i ditt spel med imponerande flyt och precision.
Display
Skärm diagonal 68,6 cm (27")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1000:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Diagonal skärmstorlek 68,6 cm
Färgområdesstandard NTSC
Färgomfång 72%
Design
Produktens färg Svart
Fötter färg Svart
HDMI Ja
Antal HDMI-portar 2
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 75 x 75 mm
Höjdjustering Nej
Lutningsjustering Ja
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) E
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 19 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 22 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Nätaggregatstyp Extern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1846177
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 612 mm
Djup (med stativ) 190 mm
Höjd (med stativ) 454,9 mm
Vikt (med stativ) 3,5 kg
Bredd (utan stativ) 612 mm
Djup (utan stativ) 56,2 mm
Höjd (utan stativ) 362,5 mm
Vikt (utan stativ) 3,1 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 670 mm
Låddjup 150 mm
Förpackningens höjd 443 mm