Produktnummer: 50BDL3117P/00
EAN: 8712581778729
Artikelnummer: F22147459
Philips 50BDL3117P P-Line
Philips 50BDL3117P P-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 50BDL3117P/00
EAN: 8712581778729
Artikelnummer: F22147459
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(9.721,60 exkl. moms)
(9.721,60 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 50BDL3117P/00
Philips 50BDL3117P P-Line - 50\" Klass LED-skärm för digital skyltning
Investera i Philips 50BDL3117P P-Line idag och låt oss ta din digitala skyltning till nya höjder!
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Uteffekt (RMS) 10 W
Display
Typ av bakgrundsbelysning LED
Ljusstyrka (normal) 750 cd/m²
Skärmform Platt
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Svarstid (min) 8 ms
Skärm diagonal 127 cm (50"); 50"
Skärmtyp LCD; LCD
Upplösning 3840 x 2160 pixlar; 3840 x 2160 pixlar
HD-typ 4K Ultra HD; 4K Ultra HD
Pekskärm Nej; Nej
Native bildförhållande 16:9; 16:9
Svarstid (medel) 8 ms; 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 4000:1; 4000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1; 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°; 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°; 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger; 1,07 miljarder färger
Diagonal skärmstorlek 125,7 cm; 125.7 cm
Dimfaktor 25%; 25%
Videolägen som stöds 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p; 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Prestanda
Drifttid (timmar/dagar) 24/7; 24/7
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Positionering på marknaden Business
Produktens färg Svart; Svart
Skärmform Platt
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 400 x 400 mm
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
USB-hubbversion 2.0
HDMI Ja
HDMI-version 2.0; 2.0
Antal HDMI-portar 3; 3
DVI-port Ja; Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja; Ja
Antal Displayportar Ja; Ja
DisplayPort-version 1.2; 1.2
Likströmsingång Ja; Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Strömtillförsel
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1012910
Strömförbrukning (vanlig) 110 W; 110 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W; 0.5 W
Strömförbrukning (max) 260 W; 260 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G; G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 113 kWh; 113 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V; 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz; 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G; A till G
Vikt & dimension
Bredd (utan stativ) 1128.4 mm
Djup (utan stativ) 76.8 mm
Höjd (utan stativ) 649 mm
Vikt (utan stativ) 17.3 kg
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C; 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%; 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C; -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%; 5 - 95%
Altitud vid drift 0 - 3000 m; 0 - 3000 m
Hållbarhet
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 85285210; 85285210
Övrigt
Max uppdateringsfrekvens 60 hz
Typ av bakgrundsbelysning LED
Djup (utan stativ) 76,8 mm
Vikt (utan stativ) 17,3 kg
Höjd (utan stativ) 649 mm