Produktnummer: 50BDL3511Q/00
EAN: 685417580088
Artikelnummer: F22147444
Philips 50BDL3511Q Q-Line
Philips 50BDL3511Q Q-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 50BDL3511Q/00
EAN: 685417580088
Artikelnummer: F22147444
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(9.345,60 exkl. moms)
(9.345,60 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 50BDL3511Q/00
Philips 50BDL3511Q Q-Line - 50\" LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm för digital skyltning
Beställ Philips 50BDL3511Q Q-Line idag och ta dina digitala skyltningar till nästa nivå!
Display
Paneltyp VA
Typ av LED-bakgrundsbelysning Direct-LED
Skärm diagonal 50"
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 500 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Nej
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 4000:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,2854 x 0,2854 mm
Diagonal skärmstorlek 125.7 cm
Dimfaktor 2%
Anslutningar
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-portar 2
Antal HDMI-ingångar 2
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
Ljudingång (vänster och höger) Ja
Antal ljudutgångar vänster/höger Ja
RS-232C Ja
Fjärrstyrd (IR) ingång Ja
Fjärrstyrd IR-utgång Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-skylt
Placeringar som kan användas inomhus
Orientering Horisontell / Vertikal
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 400 x 400 mm
Bezel-bredd (botten) 14.9 mm
Bezel-bredd (sidan) 14.9 mm
Bezel-bredd (överst) 14.9 mm
Prestanda
Ändamål Kommersiellt
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Drifttid (timmar/dagar) 18/7
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 130 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 121 kWh
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Videoformat som stöds H.264, M-JPEG, MPEG, WMV3
Ljudformat som stöds AAC, HE-AAC, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, JPG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 1128.4 mm
Visa djupet 63.5 mm
Visa höjd 649 mm
Visa vikt 14.75 kg
Förpackningens innehåll
Fjärrkontroll ingår Ja
Batterier medföljer Ja
Kabel inkluderad AC, IR-sensor, RS-232, USB
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%