Produktnummer: 86BDL3511Q/00
EAN: 8712581778620
Artikelnummer: F22147456
Philips 86BDL3511Q Q-Line
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 86BDL3511Q/00
EAN: 8712581778620
Artikelnummer: F22147456
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(18.551,20 exkl. moms)
(18.551,20 exkl. moms)
Tillverkare: Philips
Produktnummer: 86BDL3511Q/00
Skapa en unik digital skyltning med Philips 86BDL3511Q Q-Line idag!
Display
Skärm diagonal 86"
Skärmtyp IPS
Upplösning 3840 x 2160 pixlar
Ljusstyrka 400 cd/m²
HD-typ 4K Ultra HD
Pekskärm Nej
Native bildförhållande 16:9
Svarstid (medel) 8 ms
Kontrastförhållande (medel) 1200:1
Kontrastförhållande (dynamisk) 500000:1
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 1,07 miljarder färger
Bildpunktavstånd 0,4935 x 0,4935 mm
Diagonal skärmstorlek 217.4 cm
Anslutningar
Antal HDMI-portar 3
HDMI-version 2.0
DVI-port Ja
Antal DVI-I anslutningar Ja
USB-port Ja
Antal USB-portar 2
USB-version 2.0
Nätverksansluten (Ethernet) Ja
Antal LAN (RJ-45) anslutningar Ja
RS-232C Ja
Infraröd port Ja
OPS-modulplats Ja
Audio
Inbyggda högtalare Ja
Antal inbyggda högtalare 2
Uteffekt (RMS) 10 W
Design
Produktdesign Platt skärm för digital skyltning
Placeringar som kan användas inomhus
Produktens färg Svart
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 600 x 400 mm
Bezel-bredd (överst) 15.5 mm
Prestanda
Ändamål Universal
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 12
Strömtillförsel
Strömförbrukning (vanlig) 360 W
Strömförbrukning i vänteläge 0.5 W
Energieffektivitetsklass (SDR) G
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 355 kWh
AC-inspänning 100–240
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Energieffektivitetsskalning A till G
Datorsystem
Videoformat som stöds H.264, M-JPEG, WMV3
Ljudformat som stöds AAC, HE-AAC, WMA
Bildkomprimeringsformat BMP, JPEG, PNG
Vikt & dimension
Skärmbredd 1929 mm
Visa djupet 69.5 mm
Visa höjd 1100 mm
Visa vikt 49.5 kg
Förpackningens innehåll
Kabel inkluderad AC, RS-232
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 20 - 80%
Temperaturintervall (förvaring) -20 - 60 ° C
Fuktighet (förvaring) 5 - 95%