Produktnummer: KF548S38IB-32
EAN: 0740617326123
Artikelnummer: F22243958
Kingston FURY Impact &#45 32GB &#45 DDR5 RAM &#45 4800MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IB-32
EAN: 0740617326123
Artikelnummer: F22243958
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(5.400,00 exkl. moms)
(5.400,00 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IB-32
Maximera din dators prestanda med Kingston FURY Impact DDR5-modul!
Uppgradera din dator till en överlägsen prestanda med Kingston FURY Impact DDR5-modul! Denna modul innehåller 16 GB minne och har en hastighet på upp till 4800 MHz / PC5-38400. Det innebär snabbare behandling av information, vilket minskar tiden på lastningsskärmar och störningar. Med en SO DIMM 262-pin design och inget buffert-relaterad fördröjning, kommer du att kunna maximera din dators produktivitet genom att undvika oväntade avbrott och fördröjningar i arbetet eller under spel-sessioner.
Uppgradera nu - Köp Kingston FURY Impact DDR5-modul idag!
Egenskaper
On-Die ECC Ja
CAS-latens 38
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 32 GB
Minne rankning 2
Minnesspänning 1.1 V
Modulkonfiguration 4096M x 64
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 10 g
Förpackning
Förpackningens bredd 57,1 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 196,8 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 61 mm