Produktnummer: KF548S38IBK2-16
EAN: 0740617326161
Artikelnummer: F22243963
Kingston FURY Impact &#45 16GB:2x8GB &#45 DDR5 RAM &#45 4800MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IBK2-16
EAN: 0740617326161
Artikelnummer: F22243963
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.882,40 exkl. moms)
(2.882,40 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IBK2-16
Kingston FURY Impact DDR5 - 16 GB RAM för högsta prestanda
Kingston FURY Impact DDR5 16 GB RAM ger högsta möjliga prestanda för din bärbara dator eller stationära dator. Med en hastighet på upp till 4800 MHz och PC5-38400 är dessa minnen som skapta för att ge kraftfull prestanda för krävande uppgifter.
Förbättra din dators prestanda idag med Kingston FURY Impact DDR5!
CAS-latens 38
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 8 GB
Typ av internminne DDR5
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.1 V
Modulkonfiguration 1024M x 64
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
SPD-profil Ja
Kylning typ Kylfläns
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 16 g
Förpackning
Förpackningens bredd 95,2 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Vikt inkl. förpackning 46,21 g
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 84733020
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 203,2 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 101,6 mm