Produktnummer: KF548S38IBK2-32
EAN: 0740617326147
Artikelnummer: F22243954
Kingston FURY Impact &#45 32GB:2x16GB &#45 DDR5 RAM &#45 4800MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IBK2-32
EAN: 0740617326147
Artikelnummer: F22243954
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.646,40 exkl. moms)
(4.646,40 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IBK2-32
Kunglig Preshopping – Uppdatera din dator med Kingston FURY Impact DDR5
Kingston FURY Impact DDR5 erbjuder imponerande hastighet på 4800 MHz / PC5-38400 vilket ger blixtsnabb svarstid och sömlös överföring av data. Med en kapacitet på 32 GB (2 x 16 GB) kan du enkelt hantera tunga program och intensiv multitasking.
Uppdatera din dator idag och njut av en snabbare datorupplevelse med Kingston FURY Impact DDR5!
CAS-latens 38
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 16 GB
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.1 V
Modulkonfiguration 2048M x 64
SPD-profil Ja
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 16,8 g
Förpackning
Förpackningens bredd 95,2 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Vikt inkl. förpackning 46,21 g
Logistikdata
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 203,2 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 101,6 mm