Produktnummer: KF548S38IBK2-64
EAN: 0740617326130
Artikelnummer: F22243962
Kingston FURY Impact &#45 64GB:2x32GB &#45 DDR5 RAM &#45 4800MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IBK2-64
EAN: 0740617326130
Artikelnummer: F22243962
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(8.019,20 exkl. moms)
(8.019,20 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF548S38IBK2-64
Boosta din datorprestanda med 64 GB Kingston FURY Impact DDR5-minne
Ge din dator en riktig prestandauppdatering med satsen Kingston FURY Impact DDR5-minne på 64 GB. Denna högkvalitativa uppsättning består av två 32 GB-moduler för en förbättrad användning av din laptop eller stationära dator. Med SO DIMM 262-pin design och en kraftfull hastighet på 4800 MHz kan du förvänta dig en snabbare enhet med smidig multitasking och korta laddningstider.
Klicka för att beställa din Kingston FURY Impact DDR5-minne sats nu!
CAS-latens 38
Internminne 64 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 32 GB
Typ av internminne DDR5
Minne rankning 2
Minnesspänning 1.1 V
Modulkonfiguration 4096M x 64
SPD-profil Ja
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
Kylning typ Kylfläns
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 20 g
Förpackning
Förpackningens bredd 95,2 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Vikt inkl. förpackning 46,21 g
Logistikdata
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 203,2 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 101,6 mm