Produktnummer: KF560S38IBK2-32
EAN: 740617335767
Artikelnummer: F23462283
Kingston FURY Impact &#45 32GB:2x16GB &#45 DDR5 RAM &#45 3000MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF560S38IBK2-32
EAN: 740617335767
Artikelnummer: F23462283
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.966,40 exkl. moms)
(4.966,40 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF560S38IBK2-32
Kraftfullt och snabbt: Kingston FURY Impact - 32GB (2x16GB) DDR5 RAM
Med kapaciteten på 32GB (2x16GB) får du tillräckligt med utrymme för att köra flera tunga program samtidigt utan att din dator blir slö. Låt ditt kreativa arbete flyta friktionsfritt och dra nytta av den snabba överföringshastigheten på 6000MHz.
CAS-latens 38
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 16 GB
Typ av internminne DDR5
Dataöverföringshastighet 6000 MT/s
Minneskanaler Dubbla kanaler
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.35 V
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
SPD-profil Ja
SPD-spänning 1.1 V
SPD-latens 39
SPD-hastighet 4800 MHz
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 16,8 g
Förpackning
Förpackningens bredd 95,2 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Vikt inkl. förpackning 46,21 g
Logistikdata
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 203,2 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 101,6 mm