Produktnummer: KF564S38IB-16
EAN: 740617335750
Artikelnummer: F23462281
Kingston FURY Impact &#45 16GB &#45 DDR5 RAM &#45 3200MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF564S38IB-16
EAN: 740617335750
Artikelnummer: F23462281
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(2.609,60 exkl. moms)
(2.609,60 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF564S38IB-16
Snabbare, Smidigare, Bättre Prestanda - Kingston FURY Impact 16GB DDR5 RAM
Denna DDR5 RAM är utformad för att ge dig en otroligt snabb och smidig användarupplevelse. Med en imponerande hastighet på 6400MHz kommer du märka en omedelbar skillnad i hastighet och responsivitet, oavsett om du spelar de mest krävande spelen eller utför tunga arbetsuppgifter. Säg adjö till irriterande lagg och välkomna en sömlös och mer njutbar upplevelse på din dator.
CAS-latens 38
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR5
Dataöverföringshastighet 6400 MT/s
Minneskanaler Enkel kanal
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.35 V
SPD-profil Ja
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
SPD-spänning 1.1 V
SPD-latens 39
SPD-hastighet 4800 MHz
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 8,4 g
Förpackning
Förpackningens bredd 57,1 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Vikt inkl. förpackning 26,72 g
Logistikdata
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 196,8 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 61 mm