Produktnummer: KF564S38IBK2-32
EAN: 740617335743
Artikelnummer: F23462284
Kingston FURY Impact &#45 32GB:2x16GB &#45 DDR5 RAM &#45 3200MHz
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF564S38IBK2-32
EAN: 740617335743
Artikelnummer: F23462284
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(6.149,60 exkl. moms)
(6.149,60 exkl. moms)
Tillverkare: Kingston
Produktnummer: KF564S38IBK2-32
Revolutionera din datorprestanda med Kingston FURY Impact DDR5 RAM-minne!
Njut av den otroliga hastigheten på 6400MHz, vilket möjliggör blixtsnabba starttider och en sömlös prestanda. Oavsett om du redigerar videor, arbetar med grafik eller spelar de senaste spelen, kommer Kingston FURY Impact RAM-minne att ge dig en överlägsen och oavbruten upplevelse.
CAS-latens 38
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 16 GB
Typ av internminne DDR5
Dataöverföringshastighet 6400 MT/s
Minneskanaler Dubbla kanaler
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.35 V
Programmeringsspänning (VPP) 1,8 V
SPD-profil Ja
SPD-spänning 1.1 V
SPD-latens 39
SPD-hastighet 4800 MHz
Vikt & dimension
Bredd 3,8 mm
Djup 69,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 16,8 g
Förpackning
Förpackningens bredd 95,2 mm
Låddjup 14 mm
Förpackningens höjd 171,4 mm
Vikt inkl. förpackning 46,21 g
Logistikdata
Produkter per ytterförpackning 25 styck
Ytterförpackningens bredd 203,2 mm
Ytterförpackningens längd 311,1 mm
Ytterförpackningens höjd 101,6 mm