Produktnummer: RAM-4GDR3L-SO-1600
EAN: 4712511125818
Artikelnummer: F2980667
QNAP &#45 4GB &#45 DDR3L RAM &#45 800MHz
Tillverkare: Qnap
EAN: 4712511125818
Artikelnummer: F2980667
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 29/05-2026
(3.470,40 exkl. moms)
(3.470,40 exkl. moms)
Tillverkare: Qnap
Med vårt kraftfulla QNAP DDR3L RAM kommer din dator att köra smidigare och snabbare än någonsin tidigare. Med 4GB kapacitet och en klockhastighet på 800MHz får du en imponerande prestanda för dina strängaste uppgifter.
Egenskaper
Internminne 4 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 4 GB
Typ av internminne DDR3
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för PC/server
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
Produktens färg Grön
Vikt & dimension
Bredd 67.6 mm
Höjd 30 mm