Targus Hypershield
sekretessfilter till bärbar dator
Design
| Maximal skärmstorlek | 34,5 cm (13.6") |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Anti-blue, Anti-fingerprint, Bländningsskydd, Antimikrobiellt, Antireflekterande, Avskildhet |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Hårdhet | 3H |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | -30 - 30° |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Förvaringsfodral | Ja |
| Magnetisk | Ja |
| Lätt att applicera | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Blåljusfilter | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Kompatibilitet | MacBook Air 13.6" |
Vikt & dimension
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Djup | 0,2 mm |
| Vikt | 20 g |
Övrigt
| Garantiperiod | 2 År |