Targus Cypress Sleeve with EcoSmart
fodral för bärbar dator
Egenskaper
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Maximal skärmstorlek | 30,5 cm (12") |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Material | Plast |
| Produktens huvudfärg | Grå |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 335 mm |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Vikt | 150 g |
| Förpackningens bredd | 280 mm |
| Låddjup | 197 mm |
| Förpackningens höjd | 13 mm |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |