Acer Aspire C24-A All-in-One PC 23,8 (60.5cm) FHD IPS 120 Hz Display, Intel Core i3-1305U, 8 GB RAM, 256 GB M.2 SSD, Windows 11 Home
Display
| Skärm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm | Nej |
| HD-typ | Full HD |
| Native bildförhållande | 16:9 |
| Paneltyp | IPS |
| Lutningsjustering | Ja |
| Lutningsvinkel | -5 - 35° |
Processor
| Processortillverkare | Intel |
| Processorfamilj | Intel® Core™ i3 |
| Processorgenerering | Intel Core i3-13xxx |
| Processor | i3-1305U |
| Processorkärnor | 5 |
| Processortrådar | 6 |
| Processorboostfrekvens | 4,5 GHz |
| Prestandakärnor | 1 |
| Effektiva kärnor | 4 |
| Maximal turbofrekvens för prestandakärna | 4,5 GHz |
| Maximal turbofrekvens för effektiv kärna | 3,3 GHz |
| Processorns cache | 10 MB |
| Processorns cachetyp | Smart Cache |
Minne
| Internminne | 8 GB |
| Typ av internminne | DDR4-SDRAM |
| Maximalt internminne | 32 GB |
| Minneslayout | 1 x 8 GB |
| Minnets formfaktor | DIMM/SO-DIMM |
Lagringsmedia
| Total lagringskapacitet | 256 GB |
| Lagringsmedia | SSD |
| Antal installerade lagringsenheter | 1 |
| Total SSD-kapacitet | 256 GB |
| Antalet installerade SSD | 1 |
| Solid-state drive kapacitet | 256 GB |
| Solid-state drive-gränssnitt | PCI Express |
| SSD-diskens formfaktor | M.2 |
| Optisk enhetstyp | Nej |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash) |
Grafiken
| Diskret grafikkort | Nej |
| Diskret grafikkortsmodell | Ej tillgänglig |
| Inbyggd grafikprocessor (GPU) | Intel |
| Ombord grafikkort | Ja |
| Familj av inbyggda grafikkort | Intel® UHD Graphics |
| Ombord grafikkort modell | Intel® UHD Graphics |
Audio
| Inbyggda högtalare | Ja |
| Antal talare | 2 |
Kamera
| Inbyggd kamera | Ja |
| Totalt megapixel | 5 MP |
| Sekretesskamera | Ja |
| Sekretesstyp | Fälls upp automatiskt |
Nätverk
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Anslutningar
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) typ A-portar | 4 |
| USB 2.0 C-typ, antal portar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Hörlursutgångar | 3 |
| Antal bakre ljudutgångar | 2 |
| Antal främre ljudutgångar | 1 |
Design
| Höjdjustering | Ja |
| Produktens färg | Vit |
| Svängarm | Ja |
| Produktvikt (oz) | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning | Kensington |
| Ursprungsland | Kina |
Prestanda
| Produkttyp | Allt-i-ett-dator |
Programvara
| Operativsystemets systemarkitektur | 64-bit |
| Installerat operativsystem | Windows 11 Home |
Strömtillförsel
| AC-adapter, effektförlust | 90 W |
Vikt & dimension
| Bredd (med stativ) | 540 mm |
| Djup (med stativ) | 245 mm |
| Höjd (med stativ) | 568 mm |
| Vikt (med stativ) | 7 kg |
Certifikat
| Certifikat för överensstämmelse | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
Förpackningens innehåll
| Mus inkluderad | Ja |
| Musens anslutningsmöjligheter | Trådlös |
| Tangentbord inkluderat | Ja |
| Tangentbordets anslutningsmöjligheter | Trådlös |
| Kabel inkluderad | AC |