HP 685 Comfort
mus - dual mode - Bluetooth - svart
Mus
| Ändamål | Hem; Hem |
| Gränssnitt | Wi-Fi; Bluetooth + USB Type-A |
| Rörelseupplösning | 1200 DPI; 1200 DPI |
| Scroll-typ | Hjul; Hjul |
| Programmerbara musknappar | Ja; Ja |
| Antal knappar | 6; 6 |
| Antal programmerbara knappar | 6; 6 |
| Tyst klick | Ja |
| Stöd för flera enheter | Ja |
Design
| Formfaktor | högerhand; högerhand |
| Produktens färg | Svart |
| Färgnamn | Black |
| HP segment | Business |
Ergonomi
| Täckning, trådlös router | 10 m; 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Batterier; Batterier |
| Antal batterier | Ja; Ja |
| Batterityp | AA; AA |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11; Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS; MacOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS; ChromeOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 120 mm |
| Djup | 69,1 mm |
| Höjd | 42,2 mm |
| Vikt | 88 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja; Ja |
| Förpackningens bredd | 134 mm; 134 mm |
| Låddjup | 100 mm; 100 mm |
| Förpackningens höjd | 50 mm; 50 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 203 g; 203 g |
Förpackningens innehåll
| Garantisedel | Ja |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Hållbara tekniker och material | FSC-certifierad förpackning; 65 % återvunnen hushållsplast; Förpackningen är återvinningsbar |
| Uppfyller hållbarhetskrav | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
Logistikdata
| Ursprungsland | Kina |
| Lastpallens bruttovikt | 432 kg; 432 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 54 styck; 54 styck |
Övrigt
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| UNSPSC-kod | 43211708 |
| Rekommenderade system krav | USB Type-A port; Bluetooth; USB Type-A port; Bluetooth |
| Minsta systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |