LogiLink
sats med tangentbord och mus - QWERTZ - tysk Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Universal |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Tangentbordslayout | QWERTZ |
| Tangentbordsspråk | tyska |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Multimediatangenter | Ja |
| USB-hubb | Nej |
| Ändamål | Universal |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
Design
| Tangentbordsstil | Rak |
| Produktens färg | Svart |
| LED-indikatorer | Ja |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | AAA |
| Antal batterier (tangentbord) | Ja |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Antal batterier | Ja |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Rörelseupplösning | 120 DPI |
| Antal knappar | 3 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Batterityp för mus | AA |
| Antal batterier (mus) | Ja |
| Antalet rullningshjul | Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 448 x 174 x 2 mm |
| Tangentbordsvikt | 787 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 104,4 x 66,9 x 35,6 mm |
| Musvikt | 75 g |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |