Trust Voxx
vertikal mus - Bluetooth, 2.4 GHz
Mus
| Antalet rullningshjul | Ja |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Ändamål | Kontor |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 2400 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Scroll-typ | Hjul |
| Programmerbara musknappar | Ja |
| Antal knappar | 8 |
| Knappfunktion | DPI-omkopplare, Av, På |
| Anpassningsbar rörelseupplösning | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen | 4 |
Design
| Formfaktor | högerhand |
| Ergonomisk design | Ja |
| Vertikal design | Ja |
| Produktens färg | Svart |
Strömtillförsel
| Strömkälla | Batterier |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Batterityp | Inbyggt batteri |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Bredd | 72 mm |
| Djup | 111 mm |
| Höjd | 74 mm |
| Vikt | 149 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 128 mm |
| Låddjup | 81 mm |
| Förpackningens höjd | 144 mm |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Standardmottagare |
| Manual | Ja |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716070 |
Övrigt
| Förpackningens vikt | 280 kg |