dbramante1928 Nuuk
baksidesskydd för mobiltelefon
Egenskaper
| Maximal skärmstorlek | 6.6" |
| Kompatibilitet | Galaxy A34 5G |
| Ärendetyp | Mobilskal |
| Material | Återvunnen plast |
| Produktens färg | Transparent |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Brand kompatibilitet | Samsung |
| Förslutningstyp | Ej tillämpligt |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Lätt att applicera | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 168 mm |
| Djup | 13 mm |
| Vikt | 30.2 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 81 mm |
| Låddjup | 13 mm |
| Förpackningens höjd | 168 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30.2 kg |
Logistikdata
| Produkter per lastpall (EU) | 1440 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 48 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 290 mm |
| Ytterförpackningens längd | 140 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 200 mm |