LevelOne HVE-9007
sändare och mottagare - video/ljud/infraröd förlängare - HDMI
Egenskaper
| Modell | Sändare och mottagare för AV-utrustning |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Kabeltyper som stöds | Cat5e, Cat6 |
| Maximal överföringshastighet avstånd | 70 m |
| Max uppdateringsfrekvens | 60 hz |
| Orörd överföring av HDCP | Ja |
| IR-överföring | Ja |
| Biodirektionellt | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| HDCP- och EDID-förbikoppling | Ja |
| HDCP | Ja |
| Produktens färg | Vit |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| DVI ingångar | Ja |
| DVI-utgång portar | Ja |
| Antal USB-portar | Ja |
| USB-anslutning | Micro-USB |
| Fjärrstyrd IR-utgång | Ja |
| Fjärrstyrd (IR) ingång | Ja |
| Likströmsingång | Ja |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | -10 - 55 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 16.8 mm |
| Djup | 66 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt | 74 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 143 mm |
| Låddjup | 74 mm |
| Förpackningens höjd | 200 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 250 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
Tekniska detaljer
| Lastpallens nettodjup | 800 mm |
| Lastpallens nettobredd | 1200 mm |
| Lastpallens nettohöjd | 1500 mm |
| Ursprungsland | Kina |